KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 9344115
*
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:10:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 13:45:47
1
100 kr
6/1 21:23:50
2
350 kr
10/1 11:15:37
3
500 kr
10/1 22:33:13
2
600 kr
12/1 04:34:28
4
800 kr
12/1 10:40:48
2
800 kr
12/1 10:40:48
4
800 kr (Budbetjänt)
12/1 10:40:59
2
900 kr
12/1 14:54:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 13:45:47 | 1 | 100 kr |
6/1 21:23:50 | 2 | 350 kr |
10/1 11:15:37 | 3 | 500 kr |
10/1 22:33:13 | 2 | 600 kr |
12/1 04:34:28 | 4 | 800 kr |
12/1 10:40:48 | 2 | 800 kr |
12/1 10:40:48 | 4 | 800 kr (Budbetjänt) |
12/1 10:40:59 | 2 | 900 kr |
12/1 14:54:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50